Menu:

Zájezd:

Zájezdy do ZOO v Schönbrunnu nabízí celoročně několik cestovních kanceláří. Z vlastní zkušenosti doporučujeme především známou cestovní kancelář Invia, která se poskytovanou kvalitou i cenou připravených zájezdů řadí mezi nejlepší v České republice. Do ZOO se tak můžete vypravit v různých termínech. Můžete si tak snadno a z pohodlí svého domova vybrat den, který Vám bude nejlépe vyhovovat a zájezd si zarezervovat on-line pouze za pomoci počítače a internetu. Kompletní nabídku zájezdů zobrazíte po klepnutí na odkaz v horní nebo dolní části této stránky.

Tukan

Přejeme Vám příjemný zážitek!

Údaje:

ZOO byla otevřena pro veřejnost již v roce 1752 jako císařský zvěřinec a nachází se v areálu slavného paláce Schönbrunn

Vídeňská zoologická zahrada odchovala historicky první slůně v zajetí.

ZOO ve Vídni patří mezi nejstarší zoologické zahrady na světě.

Je zde chováno cca 500 druhů zvířat z celého světa.

Tato zahrada chová i kriticky ohrožené a náročné druhy jako jsou orangutáni, pandy, koaly nebo tučňáci.

Zahrada nabízí ke shlédnutí několik pavilonů s velice realistickým prostředím. Obdivovat tak můžete např. deštný prales, polární krajinu a další.

Liška

Doporučujeme:

Výlet do ZOO

ZOO Vídeň patří mezi nejstarší, ale zároveň nejkrásnější zoologické zahrady na světě. K vidění je tu obrovské množství nejrůznějších druhů zvířat a několik velice realisticky vytvořených pavilonů, které poskytují jedinečnou podívanou. Pokud patříte mezi milovníky zvířat nebo jen toužíte po nevšedním výletu, zájezd do ZOO v Schönbrunnu tak pro Vás bude jistě tím pravým.

Park

Jak do ZOO

Do zoologické zahrady ve Vídni se můžete vydat na vlastní pěst autem nebo využít připravených zájezdů od prověřených cestovních kanceláří. Jakou možnost si zvolíte je samozřejmě čistě na Vás. Z vlastní zkušenosti ale doporučujeme využít nabídky připravených zájezdů, kde Vás moderně vybavené autobusy dopraví až před brány zoologické zahrady. Vyhnete se tak čyřproudé vídeňské silnici, hledání parku a především mnohdy beznadějnému hledání místa k zaparkování. Pro zajímavost uvádíme, že jedna hodina stání os. automobilu na záchytném parkovišti u zoologické zahrady stojí v přepočtu cca 104 Kč. Cestovní kancelář tohle řeší za Vás a pokud chcete cestovat třeba s dětmi, rozhodně tento komfort uvítáte.

Vstoupit do ZOO parku můžete dvěma vchody. Doporučujeme si při koupi vstupenek zároveň také vzít mapku celého areálu, která Vám pohyb po ZOO usnadní. Vstupné do ZOO činí pro dospělého 14 a pro dítě 6 euro. Využít také můžete různých skupinových slev nebo si rovnou zakoupit zvýhodněnou rodinnou vstupenku za 60 euro pro 4 dospělé a 6 dětí. Dále si můžete zakoupit také roční neomezenou vstupenku za 35 euro pro dospělé a 18 euro pro děti.

Zoologická zahrada je vybavena moderním zařízením. Široké cesty lemují lavičky k odpočinku, na dosah je také sociální zařízení, stánky s občerstvením a nebo restaurace, ve které si můžete po procházce parkem vychutnat proslulý vídeňský řízek a poté pokračovat v prohlídce.

Z návštěvy vídeňské zoologické zahrady budete zaručeně plní dojmů a zážitků. ZOO je opravdu nádherná a velké množství spokojených zvířat je zárukou výjmečného výletu, na který do konce svého života budete s radostí vzpomínat.

- Objednat zájezd do ZOO ve Vídni -